İngiltere Nakliye Hizmeti | En Hızlı En Ucuz Nakliyat

Lojistik firmamız Türkiye-İngiltere arası nakliye taşıma hizmetini tam 30 yıldır aksatmadan yerine getirmektedir. Türkiye’de ki tüm gönderiler İngiltere nakliye hizmeti ile İngiltere’nin tüm bölgelerine güvenle taşınmaktadır. İngiltere nakliye hizmeti ücretleri kilo başı 4 pounddan başlayıp 50 pounda kadar çıkabilmektedir. Türkiye’de ve Ankara’da birçok nakliyeye hazır tırı bulunan lojistik şirketimiz SAMAR Kargo tüm kargolarınızı zamanında adrese teslim etmektedir.

 

 

İngiltere Nakliye Ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

 

Bu zamana kadar özellikle Türkiye’den İngiltere’ye düzenli ihracat yapan firmalar SAMAR Kargonun güvenilir İngiltere Nakliye Hizmetini tercih etmiştir. SAMAR Kargo birçok Türk merkezli firmayla çalışmıştır. Bunlar;

 • Enza Home
 • İstikbal
 • Bellona
 • Vivense
 • Mudo
 • Modalife
 • Alfemo
 • Doğtaş
 • Çilek
 • Lazzoni vb. daha yüzlerce mobilya mağazasının İngiltere kargolarını taşımıştır. Aynı zamanda daha birçok toplu ve perakende satış yapan şirketlerle de çalışmıştır. Bunlar;
 • Mavi
 • LC Waikiki
 • Koton
 • Kuru Kahveci Mehmet Efendi
 • Lokman Hekim
 • Kent Gıda
 • Tat Konserve vb. giyimden gıdaya tüm gönderiler İngiltere nakliyat hizmeti ile SAMAR Kargo tarafından zamanında teslim edilmiştir.

 

İngiltere parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile daha ucuza nakliyat yapmak ister misin?

İngiltere’ye parsiyel yazımızda tüm ucuz nakliye hizmetinin detaylarını sizlere anlattık!

 

 

 

İngiltere Nakliye Hizmeti Gün ve Saatleri

 1. Türkiye/Ankara Pazartesi Saat: 15.00-18.00
 2. Türkiye/Ankara Salı Saat: 15.00-18.00
 3. Türkiye/Ankara Çarşamba Saat: 15.00-18.00
 4. Türkiye/Ankara Perşembe Saat: 15.00-18.00
 5. Türkiye/Ankara Cuma Saat: 15.00-18.00
 6. Türkiye/Ankara Cumartesi ve Pazar Saat: 14.00-20.00 saatleri arasında tır çıkışımız olmaktadır. Aynı şekilde İstanbul merkezli tır çıkış gün ve saatlerimiz ise şu şekilde;

 

 1. Türkiye/İstanbul Pazartesi saat: 17.00-22.00
 2. Türkiye/İstanbul Salı Saat: 17.00-22.00
 3. Türkiye/İstanbul Çarşamba Saat: 17.00-22.00
 4. Türkiye/İstanbul Perşembe Saat: 17.00-22.00
 5. Türkiye/İstanbul Cuma Saat: 17.00-22.00
 6. Türkiye/İstanbul Cumartesi ve Pazar Saat: 16.00- 19.00 saatleri arasında İngiltere nakliye hizmeti araçlarımız kalkışa hazır olacaktır.

 

Sadece İstanbul ve Ankara değil, talep üzerine Türkiye’nin tüm şehirlerinden kargolarınız kapınızdan teslim alınmaktadır.

 

İngiltere Nakliye Hizmeti Kapsamında Taşınabilecek Eşyalar

 • Teknolojik aletler, küçük ev aletleri, Otomobiller, bobinler, ADR, kimyasallar, mobilyalar, kauçuk malzemeler, kırtasiye malzemeleri, aksesuarlar,
 • Mobilyalar, koltuk takımı, kanepeler, berjerler, konsollar, yemek masaları, çocuk odası, yatak odası
 • Madencilik, alüminyum, makine parçaları, ambalaj malzemeleri, aletler, asfalt,
 • Kıyafet, giyim, elbise, kazaklar, pantolonlar, moda ürünleri, ayakkabılar, karton, bakır, mürekkep, bilgisayar ürünleri, orman ürünleri,
 • İnşaat malzemeleri, borular, paletler, cam, unlu mamuller, çantalar, pencereler, çelik, plastik,
 • İç giyim ürünleri, Çorap, sağlık ürünleri, demir, akustik mühendislik, el aletleri, silikon, elektrik malzemeleri, taş malzemeler,
 • Değerli taş ürünleri, kuyumcu malzemeleri ve sarraflar ürünleri, fotoğraf malzemeleri, tehlikeli maddeler, gazeteler, temizlik maddeleri,
 • Paketli gıdalar, konserveler, dökülmeyecek türden sıvı yiyecekler, taşınması yasak olmayan katı gıdalar, bebek mamaları, kedi maması, köpek maması vb.

 

İnstagram sayfamızdan günlük tır çıkış saatlerimizi takip edebilirsiniz.

 

 

En Merak Edilen Sorular

Türkiye İngiltere arası kaç kilometredir?

Türkiye İngiltere arası yaklaşık 3.500 kilometredir. İngiltere’nin hangi merkezine gidileceğine göre kilometreler değişebilmektedir. Örneğin Türkiye-Londra arası 3.400 km, Türkiye – Manchester: 3.700 km, Türkiye – Birmingham: 3.600 km’dir. Görüldüğü üzere merkezler arasında 100 km’lik farklar olabilmektedir.

Türkiye İngiltere arası kargolar kaç günde teslim edilir?

Türkiye İngiltere arası kargo ve nakliyat hizmetleri ortalama 10 ile 12 gün arasında sürebilmektedir. Sürecin hızlandırılması için ekspres kargo tercih edilebilir. Aynı zamanda taşınacak ürünün karşı ülkede yasaklı olmaması, iyi paketlenmiş olması ve evraklarının tam olması teslimat sürecini hızlandıracaktır.

Türkiye’den İngiltere’ye nakliye güzergahı nedir?

İngiltere nakliye hizmeti için karayolu nakliye taşımacılığını seçtiyseniz tırın muhtemel güzergahı şu şekilde olacaktır.:

 1. Yol: Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya-Fransa-İngiltere
 2. Yol: Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya-Almanya-Fransa-İngiltere

İngiltere nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Taşınacak ürünün kapladığı metre kare alan ve metre küpüne göre belirlenir. Aynı zamanda kargonun ağırlığı da fiyat belirleyici kriterlerdendir. Aynı zamanda kargonun izleyeceği yolun km’si arttıkça nakliye ücretleri de artacaktır.

İngiltere’deki Türk lojistik firmaları nelerdir?

Tam 30 yıl Türkiye-İngiltere arası nakliyat hizmeti veren SAMAR Kargo en köklü lojistik firmalarındandır. Birçok Türk şirket, mağaza ve firması ürünlerini İngiltere’ye gönderirken parsiyel taşımacılıkta 1. SAMAR Kargo’yu tercih eder.

İngiltere’ye çalışan tır firmaları?

SAMAR Kargo haftanın 7 günü belirli saatlerde Türkiye’den İngiltere’ye nakliyat hizmeti sunmaktadır. İade edilen ürünlerde yine aynı şekilde tarafımızca sizlere ulaştırılmaktadır. Nakliyat süresi 10 ile12 gün arasında sürmektedir. SAMAR Kargo İngiltere nakliyat hizmeti sunan en ucuz firmalar arasında yer almaktadır.

 

İngiltere’ye Nakliyat Sürecinde Verdiğimiz Hizmetler 

Havayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılık

E-ticaret Gönderileri

Gümrükleme Hizmeti

Kurumsal Gönderiler

Bireysel Gönderiler

Express Taşımacılık

 

ilk olarak, son olarak, bu yama, fakat, lakin, yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle, böylelikle, başka bir deyişle, bundan dolayı, bunun yanında, bununla birlikte, ilk olarak. Son olarak, bu yüzden, hatta, bundan böyle, artık, kısacası. Sonuçta, öncelikle, özellikle, çünkü ama, fakat, lakin. Yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle. ilk olarak, son olarak, bu yama, fakat, lakin, yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle, böylelikle, başka bir deyişle, bundan dolayı, bunun yanında, bununla birlikte, ilk olarak. Son olarak, bu yüzden, hatta, bundan böyle, artık, kısacası.

Sonuçta, öncelikle, özellikle, çünkü ama, fakat, lakin. Yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle.ilk olarak, son olarak, bu yama, fakat, lakin, yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle, böylelikle, başka bir deyişle, bundan dolayı, bunun yanında, bununla birlikte, ilk olarak. Son olarak, bu yüzden, hatta, bundan böyle, artık, kısacası. Sonuçta, öncelikle, özellikle, çünkü ama, fakat, lakin. Yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle. ilk olarak, son olarak, bu yama, fakat, lakin, yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle, böylelikle, başka bir deyişle, bundan dolayı, bunun yanında, bununla birlikte, ilk olarak. Son olarak, bu yüzden, hatta, bundan böyle, artık, kısacası. Sonuçta, öncelikle, özellikle, çünkü ama, fakat, lakin. Yalnız, ancak, üstelik, oysa, aynı zamanda, bu nedenle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir