Kalite Politikamız

Karayolu taşımacılığı ile birçok lojistik türünde hizmet vermekteyiz. Bireysel, kurumsal ve e-ticaret gönderilerinizi teslim etmekle kalmayıp aynı zamanda gümrükleme ve ekspres kargo hizmetlerinde de yardımcı oluyoruz. Yılları aşkın deneyimimiz sayesinde gümrük noktalarında hiçbir problem yaşamadan kısa sürede yasal kontrollerin tamamlanmasını sağlıyoruz. Böylece gümrük kontrollerinde harcanan zamanı minimuma indiriyoruz.

Lojistik şirketimiz karayolu kargo taşımacılığı hizmeti için gerekli tüm belgelere (nakliyeci makbuzu, CRM belgesi, tır karnesi, FİATA tesellüm belgeleri, paket postası makbuzu, T1 belgesi, TİO belgesi ve UTİKAD) sahiptir.

Kargolar teslimat anında özel ambalajlarla koruma altına alınmaktadır. Hiçbir kırılma, çizilme veya bozulma problemleri yaşanmadan ürünler alıcılara teslim edilmektedir.

Müşterilerin beklenti, istek ve arzularına uygun hareket edilmektedir. Gerektiğinde istekler çerçevesinde yenileme ve değişim işlemleri yapılabilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kurumların politikalarına zeval vermeyecek şekilde aykırı hareketlerden kaçınılır, kurumların marka, isim ve misyonlarına değer verilir.