Samar Kargo tam 30 yıldır İngiltere Türkiye arası karayolu taşımacılığı kargo hizmeti alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz lojistik hizmeti için gerekli olan tüm yasal belgelere sahiptir. Amacımız Türkiye ile İngiltere arasındaki uzak mesafeyi kısa zamanda kat ederek kargolarınızı aynı sağlamlığıyla müşteriye ulaştırmaktır.

Samar Kargo Türkiye’nin 81 ilinden tüm ev, mağaza, ofis, firma ve depolardan ürünleri bizzat teslim almaktadır. Yine aynı şekilde ürünleri İngiltere’nin istediğiniz her noktasına kısa zaman içerisinde teslimatını sağlamaktadır. Firmamızda çalışan tam 30 şoför ve 50’yi aşkın nakliyat personeli bulunmaktadır. Türkiye’nin ve İngiltere’nin hemen her bölgesinde nakliye aracımız (son model tırlarımız) gönderilerinizi teslim almak için hazır bulunmaktadır.

Yıllardır hizmet verdiğimiz abone müşterilerimiz bulunmakta olup tamamen güven çerçevesi içinde hareket edilmektedir. Uluslararası karayolu kargo taşımacılığı alanı için gerekli tüm belgelerimiz var olup tüm yasal prosedürlere uygun taşımacılık hizmeti verilmektedir.