Express Taşımacılık

Hızlı ve acil olarak paketlerin ulaştırılması için kullanılan hizmete express taşımacılık denilmektedir. Express taşımacılık hizmetimiz ile tüm gönderilerinizi tırlarımızla hızlı ve güvenilir şekilde taşınmaktadır. Yol üzerinde sadece belli başlı bölgelere uğranarak paketleriniz en kısa sürede gitmesi gereken noktaya ulaştırılır.
Bu taşımacılık yöntemi daha çok gönderilerin aciliyeti ve zaman kısıtlılığı sebebiyle tercih edilir. Samar Kargo standart kargo taşımacılığı hizmeti yanında Express taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.

Express Taşımacılık Nedir?

Express sözcüğünün sözlük anlamı hızlı, acil ve sadece belli duraklara uğrayarak dağıtım yapan araçlardır. Gelişen teknoloji ve karşılıklı uluslararası ilişkiler diğer ülkelerle sık sık iletişim halinde olmamızı sağlamaktadır. Express taşımacılık ile Avrupa’yla olan ilişkilerinizi hızlandırıyoruz.
Hem bireysel hem de ticari gönderilerinizi Türkiye’nin her şehrinden alıyoruz. En hızlı ve en güvenilir şekilde İngiltere’de istediğiniz her noktaya ulaştırıyoruz. Express taşımacılık ile gönderileriniz hedeflenen noktaya standart kargoya göre daha hızlı taşınmaktadır. Yurtiçinde kargo hizmeti fazla gecikmelere neden olmayabilir. Ancak uluslararası taşımacılıkta gümrük kapılarında, gümrük belgelerinde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu gibi nedenlerle de gönderileriniz beklenenden daha geç adrese ulaştırılabilir. Ancak Ekpress taşımacılık tüm uluslararası kargo sorunlarının önüne geçmektedir. Gönderileriniz sadece sizin hedeflediğiniz noktaya doğrudan götürülmek üzere alınmaktadır.

Express Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?

Express taşımacılık ile gönderilerinizin daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu taşımacılık hizmetimizde sadece size özel gönderilerin en kısa zaman aralığında ulaşımı sağlanmaktadır. Özellikle aciliyeti olan bireysel gönderilerde Ekpress taşımacılık sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda yurtdışına mal satan ve ürün gönderen şirket yada mağazaların ilk tercihi Express taşımacılıktan yana olmaktadır. Express taşımacılıkla yıllardır tonlarca ürün ve malzemeyi kısa zamanda İngiltere’ye ulaştırıyoruz.
Özel paketleme tekniklerimiz ve usta şoförlerimiz ile gönderilerinize herhangi bir zarar gelmeden hedef noktaya ulaştırıyoruz. İster küçük paket ister tonlarca ağırlıktaki ev eşyaları, teknolojik ürünler, büyük koliler hızlıca belirtilen lokasyona ulaştırılmaktadır.
Express taşımacılık hizmeti için sık periyodlarla araçlarımız İngiltere’den Türkiye’ye Türkiye’den İngiltere’ye yola çıkmaktadır. Kargolarınız standart kargolardan en az on gün önce hedeflenen noktaya ulaşmaktadır. Özellikle ticaretle uğraşan firma ve mağazalar müşterilerini memnun etmek adına Express kargomuzu tercih etmektedir. Paketler ve kolileriniz en fazla 72 saat içinde müşterilerinize ulaştırılacaktır. Böylece Türkiye İngiltere arası kargo taşımacılığı hizmetini 3 güne indirmekteyiz.
Express taşımacılık hizmetimiz en az 1 kilogramlık kargolar için tercih edilmektedir. 1 kilogram dahil istenilen her tonajda paket Express kargo ile taşınabilmektedir. Express kargo ile birçok ürünü kısa sürede taşıyabiliriz. Ancak taşınması Ticaret Bakanlığı tarafından yasaklanmış ürünler bulunmaktadır. Taşınması yasaklı olan eşya ve ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu eşyalar haricindeki göndermek istediğiniz her ürün için Samar Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

Express Taşımacılık Standart Kargo Hizmetinden Daha mı Pahalı?

Ekspress taşımacılıkla kargo hizmetinde bir nevi özel hizmet sunulmaktadır. Bireysel veya şirketlerin/mağazaların ihracat ürünleri hızlı şekilde belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. Bu nedenle standart kargoya kıyasla çok kısa zaman içinde paketler ulaştırılmaktadır.
Samar kargo Express taşımacılık hizmetiyle en fazla 3 günde tüm paketlerinizi Türkiye’den alıp İngiltere’ye ulaştırmaktadır. Aynı zamanda çift yönlü hizmetiyle İngiltere’den aldığı ürünleri yine Türkiye’ye ye hızlıca transfer etmektedir.
Ekspress taşımacılık hizmetini hakkıyla yerine getirmek amacıyla tüm prosedürler ve gümrük işlemleri hızlıca tamamlanmaktadır. Nakliyeniz için gerekli tüm belgeler düzenlenmektedir. Böylece hızlı ve güvenli şekilde gümrük kapılarından giriş/çıkışı sağlanabilmektedir. Bu nedenle de Ekspress Taşımacılık diğer standart taşıma yöntemlerine göre biraz daha maliyetli olabilmektedir. Ancak Samar Kargo en ucuz Ekspress taşımacılık hizmeti ile dikkatleri çekmektedir. Yıllardır müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.
Ustalaştığı Türkiye-İngiltere yolları arasında tüm prosedür ve detayları en uygun fiyatlarla tamamlayabilmektedir. Sizde bütçenize uygun bir Express taşımacılık/kargo hizmetinden yararlanmak istemez misiniz? Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Tamamen size özel ve ultra hızlı taşımacılık hizmetimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun İngiltere’ye ulaştırmak istediğiniz paketleri sizden alıyoruz. Adres bilgilerini eksiksiz öğrendikten sonra ürünlerinizi ektra koruma amacıyla tekrar paketliyoruz.
Türkiye İngiltere arasını 3 güne indiriyoruz. Kargolarınızı ilgili teslim alacak kişilerin kapısına kadar bırakıyoruz. Ulaştırdığımız zaman sizleri bilgilendiriyoruz. En güvenilir, en hızlı ve en az maliyetli Express taşımacılık hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hızlı kargo hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizden teklif isteyin.