Vizyonumuz

Samar Kargo olarak Türkiye İngiltere arası karayolu kargo taşımacılığı alanında öncü lojistik şirketlerinden biri olmayı amaçlıyoruz. 30 yıldır eskittiğimiz yollarda her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Amacımız yurtdışı kargo gönderimi yapmak isteyen müşterilere en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik lojistik hizmetini sağlamaktır. Uzun yıllardır sadece bizimle çalışan şirket, firma ve mağazaların tüm yurtdışı kargo işlemlerinde yardımcı oluyoruz.

Samar Kargo kapıdan teslim alma, gümrükleme işlemleri, karayolu taşımacılığı ve adrese teslim konusunda yurtdışı lojistik şirketlerinin öncüsü oluyor. Hem alıcılara hem de göndericilere karşı anlayışlı ve hızlı problem çözen ekibiyle günden güne büyüyor. Siz müşterilerimizin memnuniyetini her teslimattan sonra değerlendiriyor ve gerekli yenilik yada değişimleri gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Türkiye İngiltere arası karayolu kargo taşımacılığı ve gümrükleme hizmetlerinde öncü olmak, çevreye ve müşteriye karşı duyarlı olmak, tüm yasal prosedürleri eksiksiz yerine getirmek için çalışıyoruz.

Amacımız Türkiye İngiltere arası yurtdışı kargo gönderiminde hızlı ve güvenilir lojistik hizmetiyle kolaylık sağlamaktır. Mesafeleri kısaltıyor, ithalat ve ihracatınızda sizlere kolaylıklar sağlıyoruz. Ürünlerinizi Samar Kargo bünyesinde koruma altına alıyor, özel ambalajlama ve taşıma yöntemleriyle aldığımız gibi teslim ediyoruz. Belirtilen adresten belirtilen zamanda paketlerinizi teslim alıyor, en kısa süre içerisinde belirtilen lokasyona ulaşımını sağlıyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinden alım yapıyoruz. Yine İngiltere’nin tam 50 şehrinde istenilen her adrese kapıdan teslim sağlıyoruz. Ürünlerinizi teslim alırken nakliyat makbuzu ile güvence altına alıyor, aynı sağlamlıkta teslim etmeyi garanti ediyoruz.