Kurumsal gönderi tüm firma/şirket veya mağazaların yurtdışına göndermek istediği eşya ve ürünleri kapsamaktadır. Özellikle satış amacıyla ihtiyaç duyulan kurumsal gönderiler hızlı bir şekilde belirtilen lokasyona ulaştırılmaktadır. Türkiye’den İngiltere’ye satış yapan birçok mağaza Samar Kargo ile güvenle ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz ürünlerini tüm paketleme ve ambalaj kalitesine önem vererek yola çıkarmaktadır. Belirtilen zamanda ve belirtilen süre içerisinde ürünler müşterilerinize bırakılmaktadır. Kurumsal taşımacılık nedir? Kurumsal gönderiler nelerdir ve kurumsal taşımacılığın avantajları nelerdir? Tüm bunları öğrenmek için sizlere muhteşem bir yazı hazırladık.

Haftalık kurumsal gönderi için yola çıkan tırlarımız hakkında bilgi almak için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Özellikle kurumsal alanda hizmet veren şirket ve firmalar yurtdışı gönderilerinde ucuz ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışmak istemektedir. Kurumsal gönderiler dosya, evrak, küçük paketler olabileceği gibi büyük boy eşyalar, yükte ağır ürünler ve takımlarda olabilmektedir. Tüm kurumsal gönderileriniz tarafımızca zarar görmeyecek şekilde özel olarak ambalajlanmaktadır. Gümrük noktalarındaki tüm prosedürlere uygun şekilde evrakları hazırlanmaktadır. Böylece günlerce gümrükte takılı kalma ve gümrük müfettişlerinden izin alamama gibi problemlerin önüne geçilmektedir. Üstelik tüm gümrükleme işlemlerini biz yapıyoruz. Böylece zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal kargo taşımacılığı özellikle ülkeler arası kur farkları arttığından beri daha çok kullanılmaya başlamıştır. Örnek vermek gerekirse Türkiye’deki çoğu mobilya mağazası artık yurtdışına daha çok ürün satmaktadır. Yurtdışına mobilya göndermek ise büyük bir sorun olabilmektedir. İşte bu noktada Samar Kargo yıllardır Türkiye-İngiltere arası kurumsal kargo taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Birçok mobilya mağazasıyla çalışmakta, yıllardır iki ülke arasındaki ihracat ve ithalatı sağlamaktadır. ama. fakat. lakin. yalnız. ancak. üstelik. oysa. aynı zamanda. bu nedenle. böylelikle. başka bir deyişle. bundan dolayı. bunun yanında. bununla birlikte. ilk olarak. son olarak. bu yüzden. hatta.bundan böyle. artık. kısacası. sonuçta. öncelikle. özellikle. çünkü.

kurumsal kargo taşımacılığı

Kurumsal Kargo Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

 • Ürünler müşteri memnuniyetinin sağlanması adına özel olarak ambalajlanıp paketlenmektedir. Böylece kurumsal gönderiler koruma altına alınabilmektedir.
 • Kurumsal gönderilerinizin gümrük noktalarından sorunsuz geçebilmesi için gerekli tüm prosedürler tarafımızca tamamlanmaktadır.
 • İhracat ve ithalat için gerekli tüm evrakların Samar Kargo tarafından tamamlanması ise size zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.
 • Kurumsal kargo taşımacılığı süresince kargonuzun durumu hakkında hem gönderici hem de alıcıya anlık bildirim yapılmaktadır.
 • Şoförlerimiz ve tırlarımızın tüm yasal belgeleri tam olduğundan gümrük noktalarında geçirilen kontrol süreleri yarı yarıya inmektedir.
 • Kurumsal kargo taşımacılığı yetkisine sahip olan Samar Kargo, gümrük noktalarından hızlıca geçebildiğinden ürünleriniz kısa zamanda müşterilerinize ulaştırılmaktadır.
 • Kurumsal kargolarınız Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun kapınızdan teslim alınmaktadır.
 • İngiltere’deki her noktaya kapıya kadar teslimat yapılabilmektedir.
 • Samar kargo çift taraflı hizmetiyle İngiltere’den Türkiye’ye de kurumsal kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
 • Araçlarımız sık sık Türkiye İngiltere arası yolculuk yaptığından istediğiniz her tarih aralığında kargo gönderimi hizmeti sunulabilmektedir.
 • Samar Kargo en ucuz kurumsal kargo taşımacılığı hizmetini sunmaktadır.

  Facebook sayfamız üzerinden İngiltere Kurumsal gönderi tırlarımızın kalkış tarihlerini öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizden teklif isteyin.