İngiltere Kargo| Türkiye İngiltere Arası Kargo Hizmeti

Türkiye İngiltere arası kargo hizmeti ve İngiltere’ye kargo göndermek karmaşık bir işlem gibi gözükebilir. Ancak artık Samar Kargo ile yurtdışına kargo göndermek çok kolay. Gönderiniz boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun kapınızdan teslim alıyoruz. Yine aynı şekilde İngiltere’de belirtilen adrese kapıda teslim ediyoruz. Türkiye İngiltere arası kargo hizmeti parsiyel taşımacılık isteyen müşteriler içinde daha ekonomik hale geliyor.

Samar Kargo Olarak Sunduğumuz Hizmetler;

 

 

 

 

İngiltere; Birleşik Krallık’ı oluşturan dört ülkenin en büyüğü ve en merkezi olanıdır. Büyük Britanya adasında yer alan bir Batı Avrupa ülkesi olan Türkiye’ye ortalama uzaklık 3500-4000 km’dir. Birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Birleşik Krallık’ta da 2020 yılı itibarıyla 500.000 civarında olan büyük bir Türk nüfusu bulunmaktadır. İngiltere, Türkiye’nin Almanya’dan sonra ikinci dış ticaret ortağıdır. Ayrıca Dışişleri Bakanlığı ve TÜİK’e göre İngiltere ile Türkiye arasındaki ticaret 10 milyar dolar civarında ve bu rakam her geçen yıl artıyor.

Uluslararası taşımacılığın işleyişi, yurt içi taşımacılığın işleyişiyle aynı değildir. Gümrük vergileri ülkeden ülkeye farklılık gösterir ve belirli miktarlarda mal taşınır, bu nedenle bazı noktaların dikkate alınması gerekir. İngiltere ekonomik açıdan Türkiye’ye göre daha gelişmiş bir ülke olduğundan Türklerin son dönemde göç ettiği ülkelerden biridir. İngiltere’de veya İngiltere’nin herhangi bir yerinde yaşayan bir Türk arkadaşınıza paket göndermeniz gerekiyorsa, uluslararası nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizim gibi alanında deneyimli ve yetkin çalışanlara sahip bir firma ile kanun ve mevzuatlar çerçevesinde işbirliği yapmanız firmanız açısından avantajlıdır.

 

Türkiye İngiltere arası kargo hizmeti

 

 Türkiye’den İngiltere’ye Kargo Nasıl Gönderilir?

Samar Kargo, yurtdışı kargo hizmetiyle Türkiye’den İngiltere’ye her türlü gönderinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyor. İşte Samar Kargo’nun sunduğu avantajlar:

Hızlı ve Sorunsuz Gönderim: Samar Kargo, yurtdışı kargo gönderilerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırır. İngiltere’ye seçkin ve gelişmiş havaalanları aracılığıyla hızlı kargo hizmeti sunar.

Çeşitli Gönderi Seçenekleri: Hem bireysel hem de ticari gönderiler için çeşitli seçenekler sunarız. İnsanlar arası ve şirketler arası kargo gönderimlerinizi kolayca çözümleriz.

Gümrük İşlemleri: Samar Kargo, Türkiye’den İngiltere’ye yapılan uçak kargo işlemlerinde gümrük mevzuatlarına dikkatle uyum sağlar. Ürün ve mal değeri 100 doları geçen gönderiler için ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre vergilendirme yapılır.

Ağırlık ve Hacim Dikkate Alınır: 70 kilogram üzeri kargo gönderileri gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutularak işlem görür. Samar Kargo, tüm bu detayları titizlikle ele alır.

Kargo Takip: Samar Kargo, yurtdışı hızlı kargo gönderilerinizin tüm hareketlerini kesintisiz takip etmeniz için size özel bir web sayfası sunar. Bu sayede gönderinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sonuçta; Gönderilerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde İngiltere’ye ulaşmasını sağlamak için Samar Kargo her zaman yanınızda. Yurtdışı kargo ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Samar Kargo ile kargonuzu güvenle teslim edin!

 

 

Samar Kargo Facebook ve İnstagram sayfası üzerinden güncel tır kalkış günlerimizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İngiltere Adrese Teslim Kargo Gönderimi

İngiltere’de kargo gönderip alırken kargonun türü oldukça önemlidir. Paketleme, ambalajlama, nakliye, gümrük mevzuatı ve nakliye miktarları, nakliye yöntemine göre değişiklik gösterir. Diğer ülkelerde olduğu gibi İngiltere’de de yasa dışı ve tehlikeli ürünlerin gönderilmesi yasaktır. Özellikle İngiltere kargo işlemlerinde kargonun eni, boyu, ağırlığı ve hacmi Kargo Kanunu’nda belirtilen yasal limitleri aşmamalıdır. Aynı zamanda gönderinizin içeriği hakkında da onları bilgilendirmelisiniz. Öncelikle İngiltere’ye göndermek istediğiniz ürünle ilgili bize ulaşın. Daha sonra bizler gönderinin uygun olup olmadığı konusunda bilgi vereceğiz. Aynı zamanda paketinizin nereye gideceği, kime teslim edileceği, kimin gönderdiği gibi detaylı bilgilere ve diğer iletişim bilgilerine ihtiyacınız olacak.

Samar Kargo,  Uluslararası Kargo olarak Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderimi ve alımı hizmeti sunmaktadır. İngiltere’ye kargo gönderimi konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel ve güvenilir bir seçenek olarak karşınızdayız. İşte Samar Transport İngiltere kargo hizmetleri:

1. İngiltere Hava Kargo: Samar Kargo, İngiltere’ye hava yoluyla kargo gönderiminizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir. İhtiyacınıza uygun çözümler sunar.

2. İngiltere Acil Kargo: Acil gönderileriniz için hızlı ve güvenilir bir çözüm sunarız. Zaman önemliyse, Samar Kargo yanınızda.

3. İngiltere Express Kargo: İngiltere’ye özel hızlı ve güvenilir express kargo hizmetimizle gönderilerinizi hızlandırın.

4. İngiltere Paket Gönderme: Paketlerinizi güvenle İngiltere’ye göndermek için Samar Kargo sizin yanınızda.

5. İngiltere Evrak Gönderme: Önemli evraklarınızı İngiltere’ye güvenilir bir şekilde ulaştırmak için bizimle iletişime geçin.

6. İngiltere’ye Kargo: İhtiyacınıza uygun kargo hizmeti için Samar Kargo her zaman hizmetinizdedir.

Özellikle Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış veya yanıcı/yakıcı ürünlerin gönderimi kabul edilmemektedir. Aynı zamanda bu konularda size gerekli rehberlik ve danışmanlık sunmak için buradayız.

Samar Kargo olarak, gönderilerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde İngiltere’ye ulaşmasını sağlıyoruz. Türkiye İngiltere arası kargo hizmeti için sizinle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınızı ve sorularınızı paylaşmak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Güvenilir bir kargo partneri arıyorsanız, Samar Kargo yanınızda.

Siz de Samar Kargo ile İngiltere’ye kargonuzu güvenle gönderin ve alın!

 

 

Samar Kargo ile İngiltere’ye İhracat

Samar Kargo, İngiltere’ye ihracat yapmak isteyen işletmelere özel hizmetler sunar. Sonuçta İngiltere’ye ürünlerinizi ihraç etmek, uluslararası işinizi büyütmek kolaylaşır. Ve bu nedenle yeni pazarlara ulaşmak isteyen işletmeler için kolay ve güvenilir bir seçenektir. İşte Samar Kargo ile İngiltere’ye ihracat hizmetlerinin avantajları:

1. Hızlı ve Güvenilir İhracat: Samar Kargo, ürünlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde İngiltere’ye ihraç etmenize yardımcı olur. Çünkü; Uluslararası nakliye deneyimimiz sayesinde, gönderileriniz güvenle hedefe ulaşır.

2. İhtiyaca Özel Çözümler: İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun ihracat çözümleri sunarız. Aynı zamanda; Ürün türüne, miktarına ve taşıma gereksinimlerinize göre en iyi seçenekleri sunarız.

3. Gümrük İşlemleri: Samar Kargo, gümrük işlemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Böylece İhracatınız sırasında gerekli olan tüm gümrük işlemlerini titizlikle yönetiriz.

4. İngiltere’ye Hızlı Kargo: İhracat ürünlerinizi hızlı bir şekilde İngiltere’ye teslim etmek için özel hava kargo hizmetleri sunarız. Zamanınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmek için ideal bir seçenektir.

5. Danışmanlık Hizmeti: Samar Kargo, İngiltere’ye ihracat yaparken karşılaşabileceğiniz zorluklarda size danışmanlık sunar. Sonuçta; Türkiye İngiltere arası kargo hizmetinde olduğu gibi yine yanınızdayız! İhracat sürecinizin sorunsuz ve başarılı olması için size rehberlik ederiz.

6. Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti, Samar Kargo’nun temel önceliklerinden biridir. Böylece İhracat sürecinizi baştan sona eksiksiz bir şekilde yönetir ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız.

7. Parsiyel Taşımacılıkla Avantajlı Fiyatlar: Samar Kargo özellikle parsiyel taşımacılığı tercih eden boş konteynırları değerlendiren müşterilere özel indirimler sağlar. Böylece hem alandan, hem paradan hem de zamandan tasarruf yapılır.

Sonuç olarak İşletmenizin İngiltere’ye ihracat yapma hedeflerini gerçekleştirmek için Samar Kargo’ya güvenebilirsiniz. Bu nedenle İhracat sürecinizi profesyonel ve güvenilir bir şekilde yönetmek için bizimle iletişime geçin. Samar Kargo ile işletmenizin uluslararası büyümesini destekleyin!

 

 

Sunduğumuz Diğer Hizmetler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir