İngiltere Lojistik Firmaları | İngiltere Nakliye

İngiltere lojistik firmaları, Avrupa geçişli (Türkiye İngiltere arası) nakliye hizmetlerini yerine getiren şirketlerden oluşmaktadır. Günümüzde e-ticaret, ithalat ve ihracatın artması sebebiyle İngiltere-Türkiye arası İngiltere lojistik firmalarına olan talep de artmaktadır. Samar Kargo, İngiltere lojistik firmalarının en uzun geçmişe sahip, en köklü lojistik firmalarından biridir. Haftada en az 2-3 tır Türkiye’den İngiltere’ye İngiltere’den Türkiye’ye nakliyat taşımaktadır. İngiltere nakliye, birçok firma, mağaza ve e-ticaret ürün satışı yapan şirketler tarafından ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle İngiltere’den kur farkı sebebiyle Türkiye mallarının ucuza gelmesi İngiltere nakliyeye olan ihtiyacı arttırmaktadır. Samar Kargo, çift yönlü hizmet veren İngiltere lojistik firmalarının başında gelmektedir. Bunun anlamı hem Türkiye’den hem de İngilere’den sipariş edilen ürünlerin her iki ülkeye de nakliyatının sağlanmasıdır.

İngiltere nakliye, çoğu yurtdışı satış yapan mağaza, firma ve şirketlerin temel ihtiyaçlarından olmaktadır. Özellikle İngiltere’ye ulaştırılması gereken yükte ağır tüm ürünler için Samar Kargo tercih edilmektedir. Samar Kargo İngiltere lojistik firmaları çatısı altında ürünleri en kısa zamanda müşterilerinize ulaştırmaktadır. Tamamen güvenilir ve profesyonel İngiltere nakliye hizmetimiz birçok Türk firma ve İngiliz şirketler tarafından tercih edilmektedir.

En Hızlı İngiltere Lojistik Firmaları

En hızlı İngiltere lojistik firmaları, iş yoğunluğu en fazla olan firmalardır. Yurtiçi nakliye hizmetleri 1-2 gün sürebilirken, İngiltere nakliyenin ulaşması 15-35 günü bulabilmektedir. Bir an önce siparişini teslim etmek/almak isteyen müşteriler ise en hızlı İngiltere lojistik firmalarını araştırmaya başlar. Bir lojistik firmasının ürünü kısa zamanda teslim etmesi tamamen iş yoğunluğuna bağlıdır.

İngiltere nakliye ile ürünlerini göndermek isteyenlerin tercihi en hızlı ulaşım çeşitlerinden 2. Sırada yer alan karayolu taşımacılığıdır. Birincisi havayolu taşımacılığı ise kapıya kadar teslimat yapılmadığı için pek tercih edilmez. Havayolu taşımacılığı ile İngiltere nakliyeleri 1-2 gün içerisinde teslim edilebilmektedir. En iyi alternatiflerin 2. Si olan karayolu taşımacılık ise 10-13 gün içerisinde İngiltere nakliyat hizmetini yerine getirebilmektedir.

İngiltere bir ada ülkesidir. Bu nedenle direk karayolu taşımacılık yöntemiyle nakliyat yapılamamaktadır. Bu nedenle Türkiye çıkışından sonra Avrupa geçişi için Ro-Ro taşımacılık tercih edilmektedir. Samar Kargo yılların tecrübesi ve yetkinliği ile tüm prosedürleri eksiksiz yerine getirmektedir. Bu nedenle gümrük noktalarında takılı kalma ya da Ro-Ro’ya geçilirken zaman kaybetme gibi problemler yaşanmamaktadır. Kargoların ağırlığı ve nitelikleri hızlıca gümrük noktalarında kontrol edilmektedir. Geçiş için gerekli olan tüm izin belgeleri tarafımızca düzenlenmektedir.

Çoğu nakliyat firması konteynırlarını tamamen doldurmadan teslimata çıkmak istemez. Bu boş konteynırların dolması ise bazen günler bazen de aylar sürebilir. Durum böyle olunca sizin önceden teslim ettiğiniz ürünler günlerce teslim edilmeden depolarda bekletilir. Kısaca ürünleriniz bir türlü yola çıkmaz.

Nakliye Ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Samar Kargo yoğun iş yükü ve hizmet talebi sebebiyle tır konteynırlarını bir hafta içerisinde hızlıca doldurabilmektedir. Bu nedenle yola çıkmaması için hiçbir sebebi kalmaz. Dolar tırlarımız aynı gün Türkiye-İngiltere arası İngiltere nakliye hizmetini sunmaya başlar. Böylece ürünleriniz kırılmadan, bozulmadan en kısa zamanda müşterilerinize ulaştırılır. Günden güne müşteri memnuniyetiniz artar. Alıcılar Türkiye-İngiltere alışverişinin kolaylığının farkına varır. Hızlı teslimat sebebiyle siparişlerinizde de büyük artışlar gözlemlenir.

Sonuç olarak en hızlı İngiltere lojistik firmaları sık sık Türkiye-İngiltere arası mal taşıyan firmalardan oluşmaktadır. Samar Kargo haftada en az 2-3 tırını full kapasite doldurur. Tüm gümrükleme hizmetleri en kısa süre içerisinde tamamlanır. İngiltere nakliye ürünleriniz en fazla 7-10 gün içerisinde müşterilerin kapılarına kadar ulaştırılır.

En Ucuz İngiltere Nakliye Firması Hangisi?

Taşınacak ürünün niteliği ve gidilecek mesafeye göre İngiltere nakliye fiyatları değişmektedir. En ucuz İngiltere lojistik firmaları arasında Samar Kargo yer almaktadır. Özellikle İngiltere Parsiyel Taşımacılık alanında en ucuz lojistik hizmetini sunmaktadır. Alıcı ve göndericileri bekletmemek adına araçlarımız her haftanın Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri mutlaka İngiltere’ye yola çıkmaktadır. Halihazırda dolu tırımızda bazen boş konteynırımız bulunabilmektedir. Bunu boş götürmek yerine daha uygun fiyatlarla başka müşterilere kiralanabilmektedir. Böylece en ucuz İngiltere nakliye hizmeti alınmış olacaktır.

Fiyatlarımız ürünün enine, boyuna, hacmine (kapladığı alan), metreküp, nitelikler (bozulabilir ürün, kırılabilir ürün, hassas ürün vb.) değişmektedir. Bu nedenle net fiyatları öğrenebilmek için bizimle iletişime geçmeniz daha mantıklı olacaktır. Kısaca fikir vermek gerekirse, İngiltere’ye gönderilecek küçük ve yükte hafif ürünler için daha uygun ücret talep edilmektedir. Mobilya, beyaz eşya, motor parçaları, toplu satış ürünleri vb. yükte ağır kargolar için de ortak bir ücret tarifesi belirlenebilmektedir.

Ucuzluğumuz müşteri memnuniyetimizden, hızımız ise kalitemizden kaynaklanmaktadır. Aslında ne kadar en ucuz İngiltere lojistik firmaları arasında adımızı duyurursak bir o kadar iş alıyoruz. Bu şekilde uygun fiyatlarla daha fazla kargoyu İngiltere’ye götürerek kârımızı düşürmüyoruz. Haftada en az 3 kez dolan tırlarımız sayesinde de karşı ülkedeki müşterilerinizi bekletmiyoruz.

Özellikle lojistik firmamızın abone müşterilerinden olarak ayrıca indirimlerimizden de yararlanabilirsiniz. Şu an Türkiye’den İngiltere’ye mobilya ve beyaz eşya satışı yapan firmayla anlaşmalı olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Böylece nakliyat ürünlerini haftanın belli günleri depolarından teslim alıyoruz. En kısa süre içerisinde de İngiltere’deki müşterinin adresine teslim ediyoruz. Uzun vadeli yapılan bu nakliyat sözleşmesi ise daha kârlı olacaktır. Ayrıca teslim alma zamanı ve gönderim zamanı bir plana oturacaktır. Sizde bizimle anlaşarak Türkiye-İngiltere arası en ucuz nakliyat hizmetini almak ister misiniz? Bize ulaşın hızlı teslimat ile müşteri potansiyelinizi arttırın.

Samar Kargo İngiltere Lojistik Firması Facebook Adresi: Samar Kargo Facebook

Samar Kargo İngiltere-Türkiye Arası Lojistik Firması İnstagram Adresi: Samar Kargo İnstagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir