İngiltere’ye Parsiyel

İngiltere’ye parsiyel, aynı güzergâhta, farklı müşterilerden teslim alınarak, daha ekonomik bir şekilde teslim edilecek bir nakliye hizmetidir. Türkiye’den İngiltere’ye kargo göndermek isteyen müşterilerin çoğu İngiltere’ye parsiyel taşıma hizmetinden yararlanmaktadır.

Dünyanın en köklü uluslarından biri olan İngiltere, tarih boyunca Türkiye ile ticari ilişkiler kurmuştur. Bu durumda iki ülke arasındaki deniz ticaretinin gelişmesine olanak sağlamaktadır.

Kısmen deniz ve kara yoluyla İngiltere’ye nasıl nakliye/kargo gönderilir? Bunun en güzel cevabı: Birleşik Krallık bir ada ülkesi olduğu için nakliye uygulamaları diğer ülkelere göre daha fazla uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir.

Türkiye’den gelen bir sevkiyat İngiltere’ye doğrudan kara yoluyla ulaşamayacağı için deniz yolunu kullanmaya devam etmelidir. Hatta bazı yerlerde ulaşım için Ro-Ro kullanmak gerekiyor. İngiltere karayolu navlun fiyatları, taşınacak eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına göre değişmektedir.

Farklı nakliyecilerden ve alıcılardan mallar alınır ve boş konteynerlere yerleştirilir. Buradaki amaç; Kamyonun çıkış kapasitesi dolu değilse boş konteynerin değerlendirilmesidir. Yurtdışında satış yapan çoğu mağaza, işletme ve işletme Birleşik Krallık kısmi nakliyesini seçerek kar elde edebilir. Çünkü İngiltere’de parça nakliyesi, diğer alternatif nakliye yöntemlerinden (bireysel gönderiler, ekspres gönderiler, kurumsal gönderiler vb.) daha ekonomiktir.

İngiltere’ye parsiyel taşımada malınızın bedelinin hesaplanması navlun bazında yapılır. Bu taşıma türü taşıması kolay olduğu için tercih edilen taşıma şeklidir ve mal miktarı ne olursa olsun İngiltere’de taşınır.

SAMAR Lojistik kurulduğu ilk yıllardan itibaren uluslararası taşımacılıkta vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmının nakliyesini yapmaktadır. Bu nedenle, müşterilerimizin mallarını Türkiye ve İngiltere arasındaki güzergahlarda tek konteynere taşıyarak uygun fiyat avantajı sunmaktadır.

SAMAR Lojistik, müşterilerine her açıdan bir bakış açısı sunar ve memnun kalacağınız profesyonel bir hizmet sunar. Özellikle İngiltere’ye parsiyel taşımada ilk tercih edilen lojistik firmalarından olmaktadır.

İngiltere parsiyel- ingiltere nakliye- ingiltere navlun hizmeti

İngiltere Parsiyel ’de En İyi Lojistik Firması

SAMAR kargo tam 30 yıldır İngiltere’ye parsiyel taşıma hizmetinde ilk tercih edilen lojistik firmalarından biri olmuştur. Birçok mağaza, firma, şirket ve birey SAMAR kargo ile İngiltere’ye parsiyel taşımacılıkta hızlı teslimat hizmetini kullanır. Kargolarınız Türkiye’deki her adresten teslim alınarak İngiltere’de belirtilen noktalara teslim edilmektedir. Yasak ürünler hariç tüm kargo ve nakliye eşyalarınızı SAMAR kargoya güvenle teslim edebilirsiniz.

Sevkiyat öncesi özel planlama sayesinde güzergah üzerinde belirlenen noktalara zamanında ulaşıyor ve müşterilerimizin ürünlerini gecikmeden güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat noktasına ulaştırıyoruz. İngiltere’ye parça göndermek için profesyonel ve güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız, şirketimiz size en güvenilir hizmeti verecektir.

Son model araç filomuz, uzman ekibimiz ve eğitimli şoförlerimiz ile her sevkiyatta malın çıkış noktasından varış adresine kadar olan yolculuk boyunca nakliyesini en iyi şekilde yönetmekteyiz. Günümüzün teknolojik olarak gelişmiş sistemlerini entegre eden firmamız, entegre sistemler ve güçlü şube ağı ile İngiltere’ye parsiyel taşımacılıkta istediğiniz çözümleri oluşturmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerle binlerce memnun müşterimiz ve sizin için güvenilir bir iş ortağı olan şirketimiz günden güne genişliyor. Böylece ürünlerinizi İngiltere’ye sorunsuz bir şekilde gönderiyoruz. Uzman ekibimize mesai saatleri içinde soru sorabilirsiniz. Ayrıca durumunuza en uygun rotayı belirleyebilirsiniz. Araçlarımız, İngiltere’ye ihracat ve ithalat yapmak istediğiniz ürünleri, belirttiğiniz adrese veya herhangi bir noktaya ulaştırmaktadır.

İngiltere Nakliye Hizmeti

Türkiye, İstanbul ve İngiltere’deki tüm şehirlerimiz arasında uluslararası nakliye, forwarding hizmeti veriyoruz. Ayrıca nakliye ve lojistik hizmetlerinde hizmet vermekteyiz. İthalat ve ihracat taşımacılığı alanında güçlü bir hizmet sağlayıcı konumuna gelmiştir. Dünya çapındaki servis acenteleri ile ortaklık kurarak İngiltere ithalat ve ihracat taşımacılığında sorunsuz teslimat sağlıyoruz. Aynı zamanda hızlı, güvenli ve ekonomik nakliye ve lojistik hizmetleri sağlıyoruz.  İngiltere nakliye ve lojistik sektöründe, kendi araç filomuz ve zengin tecrübemizi sizlere sunuyoruz.  Ayrıca personelimiz sayesinde size düşük maliyet getiren, zamandan tasarruf sağlayan yöntemler sunuyoruz. Aynı zamanda faydanızı en üst düzeye çıkaran çözümler üretiyoruz.

İngiltere Nakliye Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler;

Türkiye İngiltere arası parsiyel taşımacılık hizmetinde ‘İngiltere’ye parsiyel’ gönderilerinde ilk biz tercih ediliyoruz. Aynı zamanda firmamız SAMAR kargo müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Mobilya, tekstil, endüstri mühendisliği, inşaat malzemeleri ve daha birçok ürün Türkiye’den İngiltere’ye sevk edilmektedir. İngiltere’ye nakliye hizmeti sunuyoruz. Mallarınızı Samar kargoyla güvenle İngiltere’ye aktarabilirsiniz. Samar Kargo, mallarınızı İngiltere’ye hızlı bir şekilde gönderir. Müşterilerinizle iletişiminizi ve güven duygunuzu artırır. Uzun yıllardır İngiltere ve Türkiye arasında hizmet vermekteyiz. Amacımız, mallarınızı İngiltere’ye mümkün olan en kısa sürede ulaştırmak. Verilen hizmet diğer lojistik firmalarına göre daha ucuzdur. Samar Kargo tamamen çevreci ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Samar Kargo, İngiltere ve Türkiye arasındaki ilk parsiyel kargo hizmetidir. Tüm gümrük işlemlerini sizin yerinize biz hallederiz. En ucuz parça nakliye hizmetini sağlıyoruz. Lojistik alanında uzun yıllar hizmet verdik.

İnstagram ve facebook adresimiz üzerinden araç kalkış günlerini takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir