Türkiye İngiltere Kargo Taşımacılığı

Türkiye İngiltere kargo gönderimi hizmeti sunan SAMAR kargo 30 yılı aşkın karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Böylece kapıdan teslim alınan Türkiye İngiltere kargo gönderileri yine belirtilen lokasyona zamanında teslim edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetimiz ile yakınlarınıza göndereceğiniz her türlü kargonuzu hızlı ve kolay bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. Türkiye ‘den İngiltere nakliye hizmetimiz, saygın ve gelişmiş karayolu taşımacılığı ile kolayca teslim edilmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye hızlı, güvenilir ve sorunsuz nakliye hizmetleri ile mesafeleri yakınlaştırıyoruz.

Bizim için uluslararası nakliye, yurtiçi nakliye kadar kolaydır. Firmamız Türkiye İngiltere kargo gönderimi sürecindeki tüm lojistik süreçlere hakimdir. Böylece Türkiye – İngiltere arasındaki kargo sürecini sorunsuz planlayan çalışanlarımız sayesinde kargolarınızı kolaylıkla sevk edebilirsiniz.

Türkiye-İngiltere forwarding hizmetimiz, iki ülke arasında paket, küçük koli, makine, beyaz eşya veya mobilya gönderimi yapabilmektedir. Gönderilerinizin miktarı değil, kalitesi ve içeriği yasal sınırlar içinde olduğu sürece bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz size rehberlik etmek için 7/24 hizmet vermektedir. Navlun ihtiyaçlarınıza tam olarak hizmet vermeyi dört gözle bekliyoruz.

Her ülkenin farklı kuralları vardır, bu nedenle gümrükleme işlemleri değişebilir. Şirketimiz, Türkiye İngiltere kargo hizmetleri için gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Beklentilerinizin üzerinde bir Türkiye-İngiltere nakliye hizmeti için bizimle iletişime geçin. Tüm gümrükleme işlemleri, paketleme, nakliyat, sevk ve teslimat süreçleri tarafınıza bildirilmektedir. Böylece nakliyenizin geçirdiği tüm süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SAMAR kargo sadece Türkiye İngiltere arası çift yönlü karayolu taşımacılığı ile nakliye hizmeti sunmaktadır. Kargolar hem Türkiye’den İngiltere’ye hem de İngiltere’den Türkiye’ye taşınmaktadır. Tır ve konteynır sayımız oldukça fazla olduğundan dilediğiniz tüm büyüklükteki eşyalarınızı SAMAR kargo ile güvenli şekilde transfer etmeniz mümkündür. Aynı zamanda parsiyel taşımacılık hizmetinden yararlanarak daha uygun fiyatlarla gönderim de yapabilirsiniz.

 

 

Uygun fiyatlı İngiltere Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

 

 

İngiltere Kargo Hizmeti

SAMAR kargo olarak E-ticaret gönderilerinizi, mağaza mallarınızı, hediyelerinizi ve kurumsal gönderilerinizi taşıyoruz. Uluslararası pazarda ekonomik, hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ekspres, Ekonomik parsiyel taşımacılık, bireysel kargo gibi gelişmiş taşımacılık yöntemlerini kullanıyoruz.

İngiltere her zaman Türkiye’nin en önemli ticaret ortaklarından biri olmuştur. Almanya’dan sonra İngiltere, Türkiye’nin en büyük ihracatçısıdır. İki ülke arasındaki ikili ticaret hacmi her geçen gün artmaktadır. Büyük Türk şirketleri İngiltere’ye, büyük İngiliz şirketleri de Türkiye’ye yatırım yapmaktadır. Özellikle Türk mağaza ve şirketler İngiltere sık sık ürün satışı yapmaktadır. Bu nedenle uygun fiyatlı bir kargo hizmeti arayışı başlamaktadır. Türkiye, İngiliz ihracatçılar ve yatırımcılar için önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor. İngiliz iş adamları Türkiye’nin altyapısı, enerjisi, gıdası, finansı, turizmi ve telekomünikasyonu ile ilgileniyor. Ekspres Kargo Hizmeti ile Türkiye’den İngiltere’ye yapılan gönderiler ortalama 1-2 iş günü içerisinde kolayca alıcısına ulaştırılmaktadır.

 

En Ucuz İngiltere Kargo Hizmeti

Türk lojistik şirketlerinden İngiltere’ye kargo gönderimi yapan en ucuz firma SAMAR kargodur. SAMAR kargo uygun fiyatlarla hizmet verse de kalitesinden ödün vermemektedir. Ucuzluğumuzun nedeni tırlarımızın kısa sürede dolması ve en fazla 2-3 gün aralıklarla yola çıkılmasıdır. Bu nedenle yapılan sık nakliye hizmeti kargo ücretlerini daha ucuz hale getirmektedir.

Gönderim yöntemine bağlı olarak paketleme, taşıma, gümrük kanunları ve gönderim ücretleri değişecektir. Diğer ülkelerde olduğu gibi, Birleşik Krallık’a yasa dışı, tehlikeli veya tehlikeli ürünlerin gönderilmesi yasaktır. Birleşik Krallık’taki nakliye operasyonlarında, yükün genişliği, yüksekliği, ağırlığı ve hacmi, Kargo Yasası tarafından belirlenen sınırları aşamaz. Aynı zamanda gönderinizin içeriğini bize bildirmelisiniz. Öncelikle, Birleşik Krallık’a göndermek istediğiniz ürün hakkında bizimle iletişime geçin ve nakliye için uygun olduğunu onaylayın. Lütfen gönderilecek paketin varış yeri, alıcı ve gönderici gibi ayrıntılı iletişim bilgilerini bize iletin.

 

Türkiye İngiltere Kargo Gönderimi Avantajları

 • Samar Kargo, İngiltere ve Türkiye arasında şirket çatısı altında parsiyel nakliye hizmeti vermektedir.
 • Türkiye’den İngiltere’ye hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken tüm kargoları teslim ediyoruz.
 • Araçlarımız haftanın belirli günleri hareket etmektedir. Bu nedenle gelen mallar uzun bekleme süreleri olmadan depolara ve konteynerlere teslim edilir.
 • Birleşik Krallık’tan Türkiye’deki bir adrese gönderilmesi gereken ürünler için Birleşik Krallık Parça Servisi sunulmaktadır.
 • Özellikle Türkiye ile İngiltere arasında sıklıkla ticaret yapan mağazalar hem kargo hem de iade için Samar Kargo ile çalışmaktadır.
 • Teslim alınan kargo, iade edilecek ise, derhal ve hasarsız olarak aynı şekilde iade edilecektir.
 • Haftalık ürün teslimatı ve rekabetçi fiyatlarla nakliye için Samar Kargo ile sözleşme yapın.
 • Gümrük işlemleri için tüm yasal formaliteleri biz hallederiz. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz.
 • Tırlarımız ürünlerinizi almak için Türkiye’nin tüm illerinden evinize veya deponuza kadar gelmektedir.
 • Samar Kargo, çift yönlü hizmeti ile İngiltere’den Türkiye’ye gönderilen tüm kargolar için kapıdan kapıya hizmet vermektedir.
 • Birleşik Krallık parsiyel gönderilerinde ekspres (hızlı navlun), kurumsal navlun ve e-ticaret gibi ek hizmetler kullanılabilmektedir.
 • Çok sayıda tırımız olduğundan kısa zaman içerisinde nakliye için yola çıkılmaktadır. Ürünlerinizin gecikmeden teslim edilmesi sağlanmaktadır.
 • Nakliye sırasında meydana gelen hasar, çizik, aşınma vb. problemlerinin önüne geçilmektedir. Bunun için uygun paketleme yapılarak eşyalarınız koruma altına alınmaktadır.
 • Yurtdışı nakliyatına uygun paketleme ile ürünleriniz teslim aldığımız şekilde müşterilerinize ulaştırırız.
 • Firmamızla yapacağımız sözleşme ile ürünlerinizi ayrıca sigorta altına alabilirsiniz. Bu şekilde karşılaşılacak problemlere karşı önlem alınmaktadır.
 • Yurtdışı ve İngiltere parsiyel taşımacılık hizmeti sunmak için gerekli tüm resmi belgelere sahibiz. Güvenle tercih ederek hızlı kargo yöntemleri ile hayatınızı kolaylaştırın.

 

 

İngiltere Türkiye Arası Kargo Gönderiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Çoğu ülkede olduğu gibi İngiltere gümrük noktasında da yasaklı ürünlerin ülkeye girişi kabul edilmemektedir. Bu nedenle kargoların yasaklı ürünlerden oluşmaması gerekir.

 

Taşınması yasak olan ürünlerin yer aldığı güncel tebliğe ulaşmak için tıklayın.

 

İngiltere’ye karayolu ile standart kargo gönderimi genellikle 10-13 arası sürmektedir. Bu nedenle bozulması muhtemel gıda ürünlerinin nakliyesinin yapılması uygun olmayacaktır.

 

Ürünlerin paketlenmesi, kolilere yerleştirilmesi ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ancak SAMAR kargo tüm paketleme ve ambalaj işlemlerini sizin için yapmaktadır.

 

Acil ulaşması gereken kargolar için Express taşımacılık hizmeti alınmalıdır. Aksi taktirde 10 gün sonra ulaşan kargonun artık bir önemi kalmayacaktır.

 

Gönderici ve alıcı bilgileri eksiksiz olarak verilmelidir. Böylece gönderinizin son durumu hakkında bilgi almanız kolaylaşır. Alıcı içinde teslimat günü ulaşılarak evinde bulunması için zaman tanınabilmektedir.

 

Paket gönderirken, paketin alıcı adresine sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için lütfen alıcı adresini doldurunuz. Eksik bilgilerin yazılması durumunda yurtdışına gönderilen paketlerin iadesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, adresi tam ve eksiksiz olarak doldurun ve alıcının cep telefonu numarası gibi ek bilgileri ekleyin.

 

Ürün bilgisi ve adres belirterek bizden net ücret bilgisi almak için lütfen tıklayın.

Facebook adresimizi takip ederek tır kalkış günlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir